KARACA CUBA 2 Person 6 Pieces Coffee Cup

SKU 687368680091
$24.99
In stock
1
Product Details

KARACA CUBA 2 Person 6 Pieces Coffee Cup

"Siyahın göz alıcı asaletini kahve keyfinize yansıtın... Şık tasarımı ile görenleri kendine hayran bırakan Karaca Cuba 2 Kişilik 6 Parça Kahve Fincan Takımı, özel misafirlerinize sunacağınız köpüklü Türk kahvelerine layık güzellikte...

Şıklık ve farklılığını mat siyah renginden alır. Kahve fincanı ve kahve yanı su bardaklarında aynı renk tonuna yer verilmiştir. Fincan tabağı olarak klasik yuvarlak ya da kare tabaklar yerine dikdörtgen tasarımlı tabaklar tercih edilmiştir. Tabak üzerinde fincan ve kahve yanı bardağını koymak için iki adet yuvarlak bölüm işaretlenmiştir. Bu bölümlere servis sırasında kahveler ve su yerleştirilip muhteşem görünümlü bir sunum yapılabilir. Türk kahvesi keyfinize keyif katacak bu takıma kahve hazırlamak için Kahve Makinesi kategorisinden elektrikli ürünlerimize göz atabilirsiniz. "

Karaca Cuba 2 Kişilik 6 Parça Kahve Fincan Takımı

İçerik;

2 adet kahve fincanı

2 adet kahve yanı su bardağı

2 adet fincan tabağı


Save this product for later

Follow

  • Instagram
  • Facebook
  • Twitter
  • Yelp

Contact Us

basilgrocerynj@gmail.com

Please Text or E-mail us for better communication

WhatsApp  (732) 619-6713

Contact Us via Text Message

Store Address

856 US 206 Building A

HILLSBOROUGH NJ 08844

Walk-in Store Open 

Monday thru Saturday 

11 am to 6 pm

Perishable Item Notice

Please be aware, If you are not ordering from NJ, NY, CT, MD, DE, RI, MA, PA, VA, NC, SC, TN, KY, WV, OH, MI, IN, IL, ME  and your order contains Perishable items like cheese, meat or fresh foods Please select at least 2-day delivery time shipping service during check out. Otherwise, basilgrocery.com will not be responsible for any damaged products. 

Your order under %100 coverage and a money-back guarantee if you use NECESSARY shipping services. 

©2018-2021 by Basil Grocery.